VIP-Mobil powstało w roku 2013 roku z siedzibą w Górze. Nasza pasja do pomagania małym i średnim firmom sprawiła, że nasze usługi skupiają się na nowych rozwiązaniach technologicznych w sieci, sprzęcie oraz bezpieczeństwie, opracowując rozwiązania online dla organizacji z różnych sektorów biznesowych. Naszą misją jest zawsze dostarczanie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości. To nastawienie na klienta przyniosło nam uznanie za oferowanie jednych z najlepszych usług i wsparcia w branży. Budujemy wzajemnie korzystne relacje z naszymi klientami, które przynoszą sukces.

 

…Cenimy sobie…

✓ Doświadczenie klienta: Doświadczenie współpracy naszego klienta z nami jest dla nas najważniejsze. To klient informuje o wszystkim, począwszy pierwszego kontaktu z naszą marką po lata, kiedy nadal wspieramy i promujemy biznes klienta, który nam zaufał.

✓ Jakość pracy: Każdy projekt, którego się podejmujemy, to kolejna okazja do udowodnienia naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszego rozwiązania. Ciężko pracujemy, aby tworzyć najbardziej innowacyjne i profesjonalnie strony internetowe, projekty graficzne, kampanie marketingowe, dedykowane aplikacje czy też produkty promocyjne.

✓ Sukces klienta: Lubimy poznawać każdego z naszych klientów i inwestować w ich sukces. Nie tylko budujemy strony internetowe, budujemy relacje, które przynoszą rezultaty.

✓ Edukacja: Pracujemy, aby uczynić siebie i innych wokół nas lepszymi, intensywnie konsumując wiedzę i dzieląc się nią z pracownikami, klientami, dostawcami, konkurentami i opinią publiczną. Nauka nigdy się nie kończy, dlatego staramy się pozostać w czołówce technologii, być innowacyjni i ulepszać każdy projekt.

VipMobil Mariusz Nowakowski
tel.: +48 782-194-066 tel.: +48 723-932-238 e-mail: biuro@vip-mobil.eu